در این مقاله به بهترین آرایشگاه عروس در شهر ری می پردازیم تا با ویژگی یک آرایشگاه و سالن زیبایی حرفه ای آشنا شوید و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. مطمئنا همه در مورد بهترین آرایشگاه های تهران شنیده ‌ایم ولی آیا می دانید آدرس و شماره تلفن بهترین سالن زیبایی عروس در شهر ری کدام است؟ در این مقاله به این سوالات نیز پاسخ داده می شود.

میکاپ عروس شهرری

بهترین آرایشگاه عروس در شهر ری

بهترین بودن فقط یک کلمه یا جمله نیست که بتوان برای هر آرایشگاهی صرف نمود. همان طور که می دانید سخت ترین قسمت کار هر سالن زیبایی، میکاپ عروس است که از همه لحاظ آرایشگر را به چالش می کشد، از این رو برای میکاپ عروس در شهر ری حتما باید به سمت سالن های زیبایی رفت که سابقه و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند. توصیه می کنیم اگر می خواهید به سالن زیبایی برای میکاپ عروس بروید قبل از هر کاری آن سالن را در کار های دیگر مانند رنگ کردن مو تست کنید تا کمی با کیفیت این سالن آشنایی پیدا کنید. در ادامه بیشتر با ویژگی های بهترین سالن و آرایشگاه عروس در شهرری آشنا می شویم.

 

شماره آرایشگاه عروس در شهرری

اگر می خواهید قبل از مراسم خود با متخصصین آریا رخ در ارتباط باشید و از مشاوره آن ها استفاده کنید یا وقت رزرو نماید می توانید از طریق شماره های «02155965940» و «02155970636» با متخصصین ما در ارتباط باشید. متخصصین ما با تماس شما آماده ارائه یک مشاوره حرفه ای و کاملا رایگان است که می تواند استرس آرایشگاه عروس را برای شما کاهش داده و به برنامه شما سامان دهند. «منتظر تماس شما هستیم»

آدرس آرایش عروس در شهرری

اگر به دنبال آدرس بهترین سالن زیبایی در جنوب شهر هستید، می توانید از طریق آدرس «تهران شهر ری میدان سه راه ورامین (به سمت میدان معلم) خیابان آقا بیگی پلاک 40 ساختمان آریا رخ» به سالن زیبایی آریا رخ که با سابقه ترین سالن عروس در شهر ری است مراجعه کنید. دقت داشته باشید حتما از قبل از مراجعه حضوری از طریق تماس تلفنی با متخصصین آریا رخ مشاوره داشته باشید.برای آرایش عروس در شهرری فقط به شما آریاخ رخ را پیشنهاد می کنیم

آدرس سالن زیبایی عروس شهرری

 

ویژگی های مهم آرایشگاه عروس در شهر ری

میکاپ عروس کار پیچیده و زمان بری است که مستلزم انجام در بهترین سالن های زیبایی است، از این رو باید به دنبال بهترین سالن های زیبایی بود، اما چگونه می توان بهترین سالن زیبایی یافت؟ بهترین و سریع تر راه برای یافتن بهترین سالن زیبایی در نظر گرفتن، ویژگی های این سالن است. در ادامه مهم ترین ویژگی های یک سالن زیبایی را بررسی می کنیم.آرایش عروس در شهرری

 1. سابقه و تجربه تخصصی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در رابطه با سالن های زیبایی و آرایشگاه های عروس باید در نظر گرفت، میزان تجربه و سوابق موفق و ناموفق آن هاست. مطمئنا سالن هایی که چندین سالن به صورت حرفه ای فعالیت کرده اند و هنوز هم قدرتمند در حال فعالیت هستند، بهترین گزینه هستند. دقت داشته باشید که هیچ سالن و آرایشگاه عروسی نمی تواند ادعا کند که تا الان مشتری ناراضی و کار ناموفق نداشته است. «آدم های بزرگ از اشتباهات خود درس گرفته و آن ها را اصلاح می کنند، اما هیچ وقت برای جلب مشتری اشتباهات خود را قایم نمی کنند»

 1. خدماتی که ارائه می دهد

خدماتی که برای یک عروس در نظر گرفته می شود، متغیر است و نمی توان هر کدام را در یک سالن مجزا انجام داد. دلیل این موضوع عدم تیپ کاری یکسان آرایشگران می باشد که نتیجه آن طبق سوابق جالب نخواهد بود، از این رو پیشنهاد می کنیم به سراغ سالن بروید که تمام یا حداقل حداکثر خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت انجام دهد تا هم کیفیت کار حفظ شود و هم آرایشی یک دست وجود داشته باشد.

 1. رفتار حرفه ای دارد یا نه!

رفتار حرفه ای فقط این نیست که با مشتری خود حرف زد و نظر او را جلب نمود (به این میگن بازاریابی). منظور از رفتار حرفه ای، انجام کامل تعهدات تضمین شده برای مشتری است. در خیلی از موارد دیده شده که آرایشگر به عروس وعده های توخالی داده و در زمان انجام کار نتوانسته به تعهداتش عمل کند و حاضر به قبول اشتباهاتش نبود. در این زمان تنها فردی ضرر می کند، مشتری (عروس) است.

 

 1. از چه نوع پرسنلی استفاده می کند

هر قدر هم که یک آرایشگر حرفه ای باشد اما از پرسنل حرفه ای استفاده نکند، مطمئنا نمی توان انتظار کار حرفه ای داشت. مطمئنا قرار نیست تمام کارهای عروس به دست خود آرایشگر انجام شود و قسمتی از کار به دست پرسنل انجام خواهد شد، از این رو پرسنل این سالن حتما باید حرفه ای باشند. رعایت این نکته برای خود آرایشگاه نیز الزامی است، زیرا در صورت رعایت نکردن آن طولی نمی کشد که کسب و کار این آرایشگاه عروس به کلی جمع شود.

 1. چه قیمت هایی ارائه می دهد

قیمت هایی که آرایشگاه های عروس در شهر ری ارائه می دهند را در کنار یکدیگر قرار دهید و با هم مقایسه کنید. مسلما یک آرایشگاه حرفه ای نه قیمتی بسیار پایین می دهد نه قیمتی بسیار بالا، زیرا قیمت پایین با کیفیت تداخل دارد و قیمت بالا هم با رفتار حرفه ای.

 1. از چه تجهیزاتی استفاده می کند

تجهیزاتی نیز که یک آرایشگاه عروس استفاده می کند، می تواند یک ویژگی مناسب برای بررسی آن سالن موثر باشد. مطمئنا سالن هایی که از تجهیزات بهتر استفاده می کند، ارزش بیشتری برای مشتری قائل هستند و حرفه ای تر نیز عمل می کنند که تمام موارد کیفیت بهتر را حاصل می شود.

 1. خدمات اضافه ارائه می دهند یا خیر؟

سالن های زیبایی که به صورت حرفه ای عمل می کنند، مشتریان بیشتری دارند و برای رفاه بیشتر مشتریان سعی می کنند با آرایشگاه های مردانه و مزون های لباس با کیفیت نیز همکاری کنند تا فرد دیگر لازم نباشد برای پیدا کردن لباس یا آرایشگاه مردانه زمان زیادی را وقت گذارد و هزینه بیشتری هم خرج کند.

ادرس سالن عروس شهرری

قیمت آرایشگاه عروس در تهران چقدر است؟

هزینه آرایشگاه عروس با توجه به خدماتی که قرار است برای عروس انجام شود، متغیر می باشد و نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص نمود؛ مثلا یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه ها، استفاده از لباس های عروس خود سالن می باشد که باعث افزایش قیمت می شود. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه های آرایشگاه عروس می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • لباس و تاج عروس
 • خدمات (لنز، اکستنشن، بیگودی، کوپ، اصلاح، مش و رنگ مو و …)
 • کیفیت وسایل استفاده شده برای عروس
 • تخفیف ها
 • و …

 

خدمات آرایشگاه عروس در شهر ری

اگر به دنبال آرایش عروس در شهرری باشید باید به خدماتی که این آرایشگاه ارائه می دهد دقت نماید، مطمئنا آرایشگاه های با سابقه مانند آریا رخ بهترین خدمات را با بالا ترین کیفیت ارائه می دهند، اما این خدمات شامل چه مواردی می شود. مهم ترین خدماتی که یک سالن زیبایی عروس باید آن ها را ارائه دهد، شامل موارد زیر است.

 • گریم و میکاپ
 • اصلاح و تاتو ابرو
 • اصلاح و کوتاه کردن مو
 • سایه ابرو
 • شنیون
 • اکستنشن
 • طراحی و کاشت ناخن
 • لایه برداری و پاکسازی پوست
 • لمینت و لیفت مژه
 • کاشت مژه مصنوعی
 • رنگ و مش مو
 • اپیلاسیون
 • براشینگ مو

چرا سالن زیبایی آریا رخ بهترین آرایشگاه عروس در جنوب شهر است؟

آریا رخ یکی از اولین سالن های زیبایی شهر ری است که توانسته است با بیش از 15 سال سابقه درخشان، هر روز بهتر از روز قبل باشد. آریا از استاندارد و جدیدترین تجیهزات زیبایی استفاده می کند و تمام افرادی که در آن کار می کنند، به صورت تخصصی آموزش دیده بوده و چندین سال در حوزه های زیبایی فعالیت کرده اند. «سالن زیبایی آریا رخ همواره تعهد و رضایت مشتری را به عنوان اصلی ترین هدف خود دانسته و همواره سعی کرده است تا این هدف با بهترین کیفیت تحقق یابد. این همان رازی است که آریا رخ را برای سال ها به عنوان بهترین سالن زیبایی در شهر ری معرفی کرده است»

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *