در این مقاله به آرایش و میکاپ عروس در شهر ری می پردازیم، میکاپ عروس اشاره به تمام خدمات آرایشی دارد که روی صورت و پوست عروس انجام می شود تا عروس یک چهره بی نقص داشته باشد. حال اگر میکاپ آرتیست نتواند این خواسته را عملی کند، مطمئنا مشکلات زیادی برای عروس به وجود خواهد آمد. یکی از نکات مهم در زمان میکاپ، قبل از شروع این فرایند که عروس باید با معیار های درستی میکاپ آرتیست انتخاب کند، از این رو توصیه می کنیم نکات این مقاله را با دقت بخوانید که میکاپ و آرایش عروسی‌تان خراب نشود.

آرایش و میکاپ عروس در شهرری؟

آرایش و میکاپ اشاره به تمام فرآیندی که سبب خلق چهره ای بی عیب و نقص و زیبا می شود، دارد. در این فرآیند میکاپ آرتیست از تمام تکنیک ها و مواد آرایشی برای ساخت چهره ای جذاب استفاده می کند تا عروس به بهترین شکل در عروسی بدرخشد. دقت داشته باشید که آرایش عروس فقط مختص صورت فرد نشده و کارهای بسیار سخت و زمان بر دیگری مانند کاشت ناخن نیز جزو این فرآیند حساب می شود.

میکاپ آرتیست کیست؟

میکاپ آرتیست فردی بسیار حرفه ای می باشد که تمام تخصص های لازم برای کار روی عروس را دارد. به بیان دیگر میکاپ آرتیست فردی حرفه ای و با تجربه می باشد که تمام نکات و تکنیک های آرایشگری را در سطح حرفه ای بلد بوده و از این راهکارها برای آرایش عروس استفاده می کند.

مهم ترین ویژگی های یک میکاپ کار عروس در شهر ری

یکی از موارد مهمی که میکاپ آرتیست باید به آن وارد (خبره) باشد، توانایی تشخیص و استفاده از بهترین محصولات بهداشتی بوده که تضمین کننده خراب نشدن آرایش عروس می شود، پس می بینم میکاپ آرتیست فقط فردی نیست که بتواند مو رنگ کرده یا ناخن بکارد. ویژگی های یک میکاپ آرتیست بسیار بوده و به طور خلاصه می توان به این موارد اشاره نمود.

 • توانایی رنگ کردن موها با هر روشی
 • توانایی شناخت انواع ترکیب رنگ
 • توانایی تطبیق بهترین رنگ های ممکن با توجه به پوست
 • مهارت در طراحی و کاشت ناخن
 • تخصص در انواع کوپ، شنیون، اپیلاسیون، اکستنشن
 • آشنایی کامل با آناتومی صورت و انواع آرایش مناسب برای انواع آناتومی ها
 • متخصص در آرایش گونه و لب ها
 • متخصص در لایه برداری و پاکسازی پوست
 • تخصص در میکرونیدلینگ
 • و …

شماره تماس میکاپ آرتیست در شهرری

اگر به دنبال بهترین میکاپ کار در شهر ری هستید و نمی دانید باید چگونه آن را پیدا کنید، همین الان با متخصصین میکاپ آکادمی زیبایی آریا رخ به شماره ی «02155965940» و «02155970636» تماس بگیرید. متخصصین آریا با بیش از 25 سال سابقه حرفه ای در زمینه میکاپ آماده ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی به شما عروسان عزیز هستند.

آدرس آرایشگاه عروس در شهر ری

اگر به دنبال بهترین آرایشگاه عروس در شهر ری با سابقه ای درخشان هستید می توانید از طریق آدرس «تهران شهر ری میدان سه راه ورامین (به سمت میدان معلم) خیابان آقا بیگی پلاک 40 ساختمان آریا رخ» به صورت حضوری برای مشاهده نمونه کارها، مشاوره رایگان و رزرو وقت برای میکاپ عروس مراجعه کنید.

هزینه میکاپ عروس در شهر ری

هزینه آرایش عروس امری متغیر بوده و به خدماتی که ارائه می شود بستگی دارد. البته عوامل دیگری نیز در این قیمت های دخالت دارند که از مهم ترین آن‌ها می توان به منطقه محل سکونت، نوع مواد آرایشی و دستمزد آرایش اشاره نمود. پس می توان نتیجه گرفت برای پیدا کردن هزینه دقیق میکاپ عروس فقط باید به صورت حضوری مراجعه نمود. از مهم ترین عوامی تاثیر گذار در قیمت میکاپ عروس می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • دستمزد آرایشگری
 • خدمات درخواستی مانند کاشت ناخن، موی مصنوعی، لنز، شنیون، کوپ و موارد متعدد دیگر
 • جنس مواد استفاده شده
 • و …

نکاتی که باید قبل از میکاپ عروس بدانیم؟

میکاپ عروس امری حساس و زمان بر می باشد، از این رو پیشنهاد می کنیم که نکاتی که در ادامه گفته می شود را با دفت مطالعه کرده و آن‌ها را رعایت نماید؛ مثلا باید بدانید که نباید تمام کارهای عروسی را در روز عروسی انجام دهید تا زمان بیشتری را ذخیره کنید. در ادامه با این نکات بیشتر آشنا می شویم.

 1. میکاپ آرتیست خود را تست کنید

حدود 2 تا 4 هفته قبل از میکاپ، حتما به میکاپ کار خود مراجعه کرده و تقاضا کنید قسمتی یا کل میکاپ انتخاب شده را بر روی شما تست کند تا بتوانید از مهارت میکاپ آرتیست خود اطمینان حاصل کنید.

 1. لباسی هم رنگ لباس عروس بپوشید

در زمان تست میکاپ بهتر است لباسی هم رنگ لباس عروس خود بپوشید تا از تناسب آرایش با لباس عروس خود مطمئن شوید. عموما لباس های عروس سفید می باشد، از رو توصیه می کنیم لباسی سفید و حد المکان شبیه لباس عروس خود داشته باشید تا کیفیت کار به بهترین شکل قابل مقایسه باشد.

 1. اپیلاسیون کرده باشید

یکی از مشکلات احتمالی اپیلاسیون که برای چند روز شما را اذیت خواهد کرد، قرمز شدن و خارش پوست است که در روز های عادی مشکل قابل توجهی نیست ولی در زمان عروسی هم وقت زیادی از شما می گیرد و هم ممکن است با خارش شدید روبه رو شوید که حالت جالبی نمی شود. توصیه می کنیم حداقل 1 هفته قبل از عروسی اپیلاسیون کنید.

 1. چند روز قبل از عروسی لایه برداری کنید

مطمئنا از جوش های مزاحمی که در بدترین زمان ها به وجود می آیند شنیده‌اید، یکی از عوامل اصلی این مشکل چربی پوست و استرس است که هر دو عامل در زمان عروسی وجود داشته و دست به دست هم می دهند تا در بهترین زمان صورت شما را به هم بریزند، ولی اگر چند روز قبل از عروسی لایه برداری و پاکسازی پوست انجام دهید، پوست از چربی و میکروب خالی شده و احتمال در آمدن جوش ها به صفر می رسد.

به علاوه لایه برداری باعث پاکیزگی پوست می شود که نتیجه آن اعمال بهتر آرایش روی صورت عروس است، پس حتما لایه برداری یا پاکسازی پوست را در برنامه خود قرار دهید.

 1. به هیچ عنوان از موی مصنوعی استفاده نکنید!

شاید برای شما عجیب باشد ولی باید بدانید که در زمان فیلم برداری و عکس گرفتن، فلش دوربین به شکلی عمل خواهد کرد که موی مصنوعی از موی طبیعی متمایز بوده و رنگ آن ها متفاوت خواهد بود و این موضوع شکل جالبی به شما نخواهد داد، پس به هیچ وجه به آرایشگر اجازه ندهید به خاطر راحتی کارش از موی مصنوعی استفاده کند، مگر چاره‌ی دیگری نداشته باشید.

 1. آرایشگر خود را با دیگران به اشتراک نگزارید

این که بخواهید آرایشگر خود را با بقیه به اشتراک بگذارید، دو اشکال دارد، اولین این که زمان بندی ها به هم می ریزد و زمان کم تری برای شما صرف می کند و دومین موضوع این است که آرایشگرها با یک استاندارد خاصی کاری که مختص خودشان است کار می کنند و به احتمال بسیار زیاد دوستانی که از این آرایشگر استفاده کنند در حد زیادی شبیه شما می شوند که این حس را در عروسی به وجود می آورد که چند عروس در مراسم وجود دارد یا اصلا عروسی در مراسم وجود ندارد (خانم هایی که سابقه ای این شکلی دارند، دقیقا متوجه می شوند چی میگم 😉😉).

 1. در زمان آرایش از لباس اصلی استفاده نکنید!

لباس عروس به همان میزان که آرایش عروس مهم است، مهم می باشد از این رو برای جلوگیری از هر گونه خراب شدن لباس در هنگام میکاپ توصیه می کنیم از یک لباس دیگر استفاده کنید تا از خراب شدن لباس جلوگیری به عمل آید.

 1. موهایتان را قبل از عروسی رنگ کنید

آخرین موردی که باید به آن دقت داشته باشید، رنگ کردن موهایتان قبل از عروسی است. توصیه می کنیم موهای خود را چند روز قبل از عروسی رنگ کنید تا اگر به رنگ دلخواه نرسید، زمان لازم برای رنگ کردن دوباره آن را داشته باشید.

چرا آریا رخ بهترین میکاپ عروس در شهرری را ارائه می دهد؟

آریا رخ جزو اولین سالن های تخصصی در اسلامشهر می باشد که 25 سال سابقه‌ی حرفه ای در امر زیبایی به ویژه میکاپ عروس داشته و در طول این سال ها هزاران عروس از خدمات این آکادمی بهره‌مند شده اند. برای این که متوجه شوید چرا آریا رخ بهترین است می توانید به بخش نمونه کارها و افتخارات ما مراجعه کنید تا بدانید زیبایی اتفاقی نیست و اگر می خواهید مانند مروارید در روز عروسی خود بدرخشید، بهترین انتخاب شما آریا رخ می باشد.

نمونه کار های میکاپ عروس در شهر ری

یکی از مواردی که همواره آریا رخ به آن اشاره دارد، بررسی نمونه کارهای یک آرایشگر می باشد، اگر نمی خواهید که در روز عروسی دچار مشکل شوید، حتما قبل از هر کاری از روش های مختلف نمونه کارهای آن سالن زیبایی را بررسی نماید؛ مثلا برای مشاهده نمونه کارهای آریا رخ می توانید به بخش نمونه کارهای سایت مراجعه کرده یا به صورت حضوری با هماهنگی در زمان آرایش عروس، شیوه کار روی عروس را ببینید تا با اطمینان به کار سالن زیبایی پیدا کنید.

دقت داشته باشید که میکاپ عروس کاری زمان بر می باشد که اگر خراب شود، دیگر نمی توانید کاری کنید و مجبور خواهید بود که با همان آرایش به عروسی بروید، پس لطفا در بررسی نمونه کارهای هر سالن زیبایی بیشترین دقت را به خرج دهید، «این نصیحت سرچشمه در 25 سال تجربه دارد 😍 😍»

تخفیف آرایش عروس در شهر ری

با توجه به هزینه ی بالای عروسی ها و قیمت هایی که همواره در حال افزایش هستند، آریا رخ وظیفه خود می داند برای برداشتن باری از دوش دوستان عزیزش، تخفیف هایی ارائه دهد تا هزینه ی میکاپ عروس به کمترین قیمت قابل امکان رسد. این تخفیف ها متنوع بوده و با توجه به خدماتی که انتخاب می شوند، تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها خواهند داشت.

جمع بندی مقاله آرایش و میکاپ عروس در جنوب تهران

هدف از نگارش این مقاله این بود که اگر عروس هستید و نمی دانید باید چه کار کنید، بتوانید از تجربیات آریا رخ استفاده نماید. آریا رخ با بیش از 25 سال سابقه میکاپ عروس در جنوب تهران به شما توصیه می کند که مواردی مانند اپیلاسیون را حداقل دو هفته قبل از عروسی انجام دهید تا پوستتان دچار قرمزی نشود و یا به تبلیغات پوچ دقت نکنید که با مضمون هزینه بسیار کم قصد فریب شما را دارند، همان‌طور که قبلا همه گفته شد، میکاپ عروس امری زمان بر است، پس در انتخاب میکاپ آرتیست دقت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *